Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2013

ΝΕΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥ JOHN BETTING 18-01

Φιλαράκια  του JOHN BETTING μόλις τελείωσε ο τελευταίος αγώνας  της  σημερινής  πρότασης του τένις μεταξύ των δύο Γάλλων ΣΙΜΟΝ εναντίον ΜΟΝΦΙΛΣ  με νίκη του ΣΙΜΟΝ με σκορ 3-2 ένα ματς που ξεκίνησε στις 10.45 ώρα Ελλάδος και τελείωσε στις 15.30 ένας αγώνας που ξεκίνησε με 2-0 σετ υπέρ του ΣΙΜΟΝ  το έκανε 2-2 ο ΜΟΝΦΙΛΣ και στο πέμπτο και τελευταίο σετ έγινε το σκορ 6-5 υπέρ του ΜΟΝΦΙΛΣ έκανε την ανατροπή  ο ΣΙΜΟΝ και πήρε την νίκη με σκορ 8-6 και 3-2 στα σετ δίνοντας μας ακόμα ένα ταμείο μετά την νέα επιτυχία στο μπάσκετ όπου πέρασε  η τριάδα της Ευρωλίγκα με απόδοση 5.35!!!!!(ΚΙΜΚΙ-ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ-ΣΙΕΝΑ) στο ποδόσφαιρο τετράδα στο σύστημα 3-4-5 της  Ξανθιάς  ( 1τετραδαα και 4 τριάδες )και στο τένις πέρασε όλοι η τετράδα των φαβορί  με απόδοση  6.35!!!!!(ΣΙΜΟΝ-ΡΑΟΝΙΤΣ-ΒΕΣΝΙΝΑ-ΚΙΡΙΛΕΝΚΟ) εύχομαι να έχουμε και για εσάς και για μας  ανάλογη  και καλύτερη συνέχεια.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΤΑΜΕΙΟ ΜΕ ΑΠΟΔΟΣΗ 5.35!!!!!!!